Kombi Arıza, Teknik Servis, Tamir ve Bakım Hizmetleri

Kombi Arıza, Teknik Servis, Tamir ve Bakım Hizmetleri

Oğuzhan Teknik İştiraki olarak her marka kombi ürününüzü en uygun ve garanti güvencesi ile tamir etmekteyiz. Hemen hemen her marka kombi ürününüze teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Yedek parça değişimi yapılan kombi nizin takılan yedek parçası 1 yıllık Oğuzhan teknik güvencesi altında garantilidir.

Kombi Bakım Hizmeti

Kombilerinizin kışa girmeden bakımının yapılmasının gerekliliğini her kombi kullanıcısı artık bilmekte. Bu bilince sahip kombi kullanıcıları bilirler ki bakımı yapılan kombiler kışın daha iyi ısıtmakta, randmanlı çalışmakta ve daha az yakıt yakmaktadır.

Kışa girmeden kombi bakımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz bizim arayarak hemen randevu alabilirler. Kombi bakım kampanyalarımız mevcuttur. Kombi bakım kampanya ve fırsatlarımız için bizleri arayınız.

Kombi Bakımı esnasında cihazınızın içi açılır, filtreleri ve bacaları temizlenir. Kombinin düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilir . Teknik servis personeli tarafından size kullanımı ile ilgili talimatlar ve tavsiyeler verilir. Kış ayı için ısınma endişeleriniz artık ortadan kalkmış olur.

Kombi arızası

Kombi arızaları çok çeşitlidir. Her türlü arızayı bilen teknik servis personelimiz sizleri kandırmadan ürününüzün tamirini gerçekleştireceklerdir. Kombi arızalarınızı Oğuzhan Teknik olarak garantili gidermekteyiz.

 

Yorum bırakın