Klima ariza- tamir- bakim

Klima arıza bakım ücretleri 2014

Klima yıllık bakım ücretleri İstanbul civarında 40 ila 100 TL arasında değişmektedir. İlk bahar aylarında teknik servisler klima bakım kampanyaları yapmaktadırlar. Yaz aylarında ise bakım kampanyaları genellikle teknik servislerin yoğunluğu nedeniyle askıya alınmaktadır.

Bakınız: Klima Kullanımı ve Bakımı

Dolayısıyla klima cihazınızın yıllık bakımını özellikle ilkbahar aylarında yaptırarak ekonomi yapmış olursunuz.

Klimanız eğer arızalı ise bakım esnasında tespit edilir ve yaz ayı gelmeden hızlı bir şekilde de tamir edilebilmektedir. Klima arıza ücretleri değişen parçaya veyahut yapılan işleme göre değişmektedir.

Gaz Sarjı

En sık raslanan klimalara gaz takviyesi , gaz sarjı‘dır. Klimaların genellikle ufak bir sızıntıdan dolayı gazları kaçmaktadır. Dolayısıyla sızıntının bulunup giderilmesi ve daha sonra gaz sarjı yapılması gerekmektedir. Gaz sarj ücretleri basılan gazın barına göre hesaplanmaktadır. Genellikle 1 bar gaz 50 TL civarı teknik servisler tarafından sarj edilmektedir.

Klima yedek parça fiyatları

Klima yedek parça fiyatları klimaların markasına göre değişmektedir. Klima yedek parça fiyatlarını ısımarket.info teknik ekibi en uygun fiyata tedarik ederek cihazınızı tamir etmektedir. Hem uygun servis hem de kaliteli klima yedek parçaları ısımarket güvencesi ile temin edebilirsiniz.

Yorum bırakın