Kiturami Kombi Tamiri

Kiturami Kombi Teknik Servis Hizmetleri

Oğuzhan Teknik İştiraki olarak Kiturami Kombi için tüm Türkiye geneline teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Herhangi bir Kiturami Kombi arıza durumunda hemen Teknik servis ekibimizi arayarak teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Kiturami Kombi Teknik servis hizmetimiz kapsamında Kiturami Kombi cihazlarınızın yıllık bakımı, arıza, parça değişimi sağlamaktayız.

Kiturami Kombi teknik servisi Oğuzhan Teknik A.Ş. İstanbul Bağcılar’da konumlanmaktadır. Tüm İstanbul geneline teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz tam 10 yıldır Kiturami Kombi ile çalışmaktadır. Herhangi bir kiturami Kombi arızasında anında müdahale edebilecek teknik deneyim ve kapasiteye sahiplerdir. Kiturami Kombi Ustalarımız kombilerinizi ilk günkü gibi çalışmasını garanti etmektedir.

Kiturami Kombi Teknik Servisimiz Piyasadaki teknik servislere oranla daha hesaplıdır. Oğuzhan TEknik servis ekibini seçerek hem zamandan kazanır hem de paranız cebinizde kalır.

Kiturami Kombi leriniz için teknik servis talep etmeden önce Kiturami Kombi Arıza kodları adlı makalemizi okuyarak kombinizin arızası hakkında ufak bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hemen Kiturami Kombi Teknik Servis Hizmetlerimizden yaralanmak için arayınız.

Yorum bırakın